Favorilerim 0

Ev Yapımı Salça

Salça, Türk mutfağının en çok kullanılan ürünlerinden birisidir. Zengin kültürümüzün bir parçası olan salça; gerek domates gerekse kırmızı biberden üretilebilmektedir. Yemeklere lezzet ve renk katması nedeniyle vazgeçilmezlerin arasına girmeyi başarmıştır. Firmamız, en doğal, sağlıklı ve aynı zamanda hiçbir katkı maddesi içermeyen salça çeşitleri sayesinde siz değerli  müşterilerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılamaktadır.

Domates Salçası

Domates salçası, her mevsimde rahatlıkla tercih edilebilmesinden dolayı çok sık tercih edilir. Firma olarak kaliteden taviz vermeyen yapımız sayesinde en iyi ve doğal domatesleri kullanarak salça üretimini yapmaktayız. Bunun için olgunlaşma süresine bakıyoruz. Ürünün tam anlamıyla kızarmış olması gerekmektedir. Lekesiz, sorunsuz, çürüğü bulunmayan domatesler sayesinde doğal yöntemler üzerinden salça üretimi tamamlanır. Özel kaplar içerisine koyulmuş ürünleri ülkemizin her yerine göndermekteyiz.

Biber Salçası

Biber salçası, özellikle acıyı seven ve aynı zamanda yemeklerde daha koyu bir renk isteyenlerin tercih ettiği bir üründür. Doğal şekilde üretilmesi, insan sağlığına zarar verilmemesi demektir. Yemeklere katmış olduğu muhteşem koku ve lezzet sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılar. Üretimde kapya olarak tanımlanmış biberler kullanılır. Özenli bir toplama ve yıkama sonrasında özü alınarak güneş altında bekletilir. Tuzlama ile belli aşamaların ardından özel bir biçimde kutulara koyulmaktadır. Çok uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Salçanın Kullanım Alanları

Salça son derece geniş olan kullanım alanı ile dikkat çeker. Salçanın katılmadığı yemek sayısı oldukça sınırlıdır. Gerek biber gerekse domates salçası bu anlamda öne çıkar. Aynı zamanda atıştırmalık olarak ekmek üzerine sürülerek tüketilir. Bu yönüyle özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden birisidir. Birçok farklı sosun yapımında tercih edilen salçanın, yemeklere renk ve lezzet katması söz konusudur. Firmamızın sevgi ile ürettiği doğal salçalar, sofralarınıza ayrı bir tat katma hususunda piyasanın en iyilerindendir.

Salçanın Faydaları

Salça içeriğinde likopenin yer almasından dolayı birçok farklı fayda öne çıkar. Aynı zamanda demir, potasyum, organik asitler de söz konusudur. Kanamaları durdurma, katarakt hastalığının ortaya çıkmasını geciktirme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda birçok farklı kansere karşı doğal koruma sağladığını hemen ifade etmek lazım. 

Ev Yapımı Salça

En uygun fiyatlarla, kaliteli ev yapımı salça ürünlerimizi en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özel olarak Gaziantep ürünleri ile üretilmiş salçalarımız kesinlikle doğal olup hiç bir şekilde kaynatma yapmadan güneşte kurutularak yapılmıştır.


Yeni
Biber Salçası

Biber Salçası

50,00 TL Vergiler Hariç: 50,00 TL

Biber salçası, genellikle acımsı bir tada sahip olan ve özel olarak yetiştirilmiş kırmızı biberden üretilen bir lezzet kaynağıdır. Yemeklerde kullanımı mümkündür...

Yeni
Domates Salçası

Domates Salçası

40,00 TL Vergiler Hariç: 40,00 TL

Domates salçası, sahip olduğu lezzet ile yemeklere daha değişik ve aynı zamanda onlarla uyumlu bir tat katar...