Favorilerim 0

Kayısı

Kayısı üretiminde öne çıkan ülkemiz, hem lezzetli hem de sağlık açısından faydalı olan bu ürün konusunda son derece zengindir. Türkiye'nin birçok yerinde yetiştirilmesine rağmen kayısı denildiği zaman akla Malatya gelmektedir. Firma olarak en kaliteli, katkısız ve doğal kayısı satışını sitemiz üzerinden yapıyoruz. Aradınız lezzeti bularak, yemenin tadına varabilirsiniz.

Kayısı Özellikleri Nelerdir?

Kayısı ağaçları, en az 4 en fazla 6 metrelik bir boya sahiptir. Bazılarında ise 10 metreye kadar uzanan yükseklikler dikkat çekmektedir. Çiçeklerin oluşmasının sonrasında ağaçta yapraklar görülür. Ardından ise meyveler, yeşil bir renk ile ortaya çıkar. Buna çağla adı verilmektedir. Kayısı ise bu sürecin sonrasında oluşmaktadır. Sarı ve turuncu arası bir renge sahiptir. Bazı ürünlerde ise pembeye çalan bir  renk söz konusudur. Dünya üretiminde Türkiye ilk sırada yer alırken, özelde ise Malatya kayısının başkenti olarak kabul edilmektedir. Tüylü yapısı, lezzetli olan tadı sayesinde sofralarımızın  vazgeçilmez ürünlerinden birisidir.

Doğal Kayısı Satın Alabilirsiniz

Firmamız, kayısı satışını yaparak ülkemizin birçok şehrine başarılı bir biçimde kargo yöntemi ile ürünleri göndermektedir. Malatya'da yer alan verimli kayısı bahçelerinden toplanır. Yıkama ve temizlik işlemlerinin yapılmasının sonrasında, uzun süreli bir şekilde dayanıklılığını koruması için özel kutuların içerisine yerleştirilmektedir.

Üretim aşamasında hiçbir katkı maddesi veya insan sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek kimyasallar söz konusu değildir. Yüzde 100 doğaldır. Ayrıca çok sayıda faydasının olduğunu da unutmamak gerekiyor. Kayısı, tek başına tüketilebilen bir üründür. Bunun yanı sıra pekmezi ve reçeli de yapılabilir. Aynı zamanda birçok farklı endüstri ürünü içerisinde tercih edilmesi söz konusudur.

Türkiye'nin en lezzetli kayısıları sayesinde harika bir tadın keyfini çıkarabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinin sonrasında ürün, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde elinizde olacaktır.

Kayısının Faydaları Nelerdir?

Kayısı, gerek saç gerekse cilt sağlığı için faydalı bir ürün olmasıyla dikkat çeker. Aynı zamanda birçok üst solunum yolu hastalığının semptomlarını azaltıcı etkiye de sahiptir. Kilo vermek isteyen kişilere yardımcı olan kayısının bir diğer özelliği ise gözü beslemesidir.


Yeni
Malatya Kayısı

Malatya Kayısı

35,00 TL Vergiler Hariç: 35,00 TL

Malatya kayısı herkes için oldukça faydalı bir besin kaynağı. Kesinlikle evinizde bulunması gereken bir vitamin deposu. Malatya kayısısı alırken sizi tereddütte bırakacak tek şeyin sağlıklı bir ortamda paketlenip paketlenmediği konusu olduğunu t..