ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz

EL YAPIMI GÜNEŞTE KURUTULMUŞ - ORGANİK GELENEKSEL SALÇA - BİBER SALÇASI 50 TL - DOMATES SALÇASI 40 TL

Acı - Tatlı El Yapımı KÖY Salçası 


Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan salça, akşam yemeklerinde ve sabah kahvaltılarında sofrayı lezzetlendiren tüketim ürünlerimizden biridir. Günlük olarak kullanımı kolay, yemekler için ideal olan domates ve biber salçaları firmamız tarafından doğal bir şekilde üretilmekte hijyen kurallarına uygun olarak tüketiciye sunulmaktadır. 


Salça Yapım Hizmetimiz

 
Doğal sebzelerden üretilen ev salçası, yemek ve garnitür ürünler için kullanımı gayet kolay lezzetli yiyeceklerden biridir. Doğal bir şekilde olgunlaşmış olan biber ve domatesleri alır, Köydeki tesisimizde hijyen durumlarına ekstra özen göstererek yıkama işleminden geçiririz. Ezik ya da çürük olan sebzeleri aralarından seçer, ayıklama işlemi gerçekleştikten sonra olgun ve temiz sebzeleri kıyma işlemini tamamlarız.


Salça malzemesinin ezilmemesi ya da kokmaması için hızlı ve pratik bir şekilde süzer, kısık ateşte tıpkı ev yapımı salça gibi pişirerek suyunun çekmesine yardımcı oluruz. Çekirdek ya da kabuklarından ayrılmış olan salça malzemesine organik kaya tuzu ilave ederek paketleme işlemine alırız 


Hijyen Kurallarına Uygunluk 


 İnsan sağlığına uygun, titizlik ve temizlik kurallarına önem vererek hazırladığımız lezzetli salçaları gönül rahatlığıyla mutfağınızda kullanabilirsiniz. 


Tatlı Ev Salçası Ürünlerimiz 


Domates ve tatlı biberlerle üretilmekte olan tatlı ev salçaları, doğal  GÜNEŞTE KURUTMA yöntemiyle hazırlanmaktadır. İstediğiniz kilogramlarda alabileceğiniz salça ürünlerimiz mutfakta gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz lezzette üretilmektedir. Türk geleneklerine uygun üretim için Osmanlı döneminden günümüze kadar uzanan salça lezzetinin mutfak raflarında yerini alması için personelimiz özenle ve hijyenle üretim yapmaktadır. 


Tatlı lezzet, tatlı domates salçası yemeklerinizde ve kahvaltılarında severek tüketeceğiniz asitik değeri ve tuz oranı ayarlanmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Tatlı salça üretimi yapan firmamız, müşterilerimizin damak zevkine uygunluk testlerini yaparak ürünlerini satışa çıkarmıştır. Lezzetli geleneksel salça ürünlerimizi siz de hemen deneyebilir, sitemizden alış veriş yapabilirsiniz. 

 

HEMEN SİPARİŞ VER.


Acı Ev Salçası Ürünlerimiz

 
Acı biberlerle üretilen acı salçalar, yemek yapımında ve kahvaltıda severek kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Lezzet testinden geçerek, organik ve doğal bir şekilde üretilmiş olan salçalarımız, steril bir ortamda ev usülü hazırlanarak satışa sunulmuştur. Temiz ve hijyenik olan salçalarımız Türk gıda kanunlarına uygun bir şekilde üretildiği gibi raf ömrünü uzatacak doğal yöntemlere başvurulmuştur. 
Atalarımızın yaptığı salça tarifi kullanılarak, doğallığın verdiği lezzetin güvencesiyle günlük hayatınızda kullanabileceğiniz asitik değerleri sebzenin kendi oranına göre ayarlanmış acı biber salçaları, istediğiniz zaman alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz paketleme sistemiyle raflarımızda yerini almıştır. Raf ömrü uzun, kullanımı kolay, yemesi lezzetli olan salçalarımız için barak gıda üretimine güvenebilirsiniz. 

 

HEMEN SİPARİŞ VER.


% 100 Doğal Salça 


Salçanın geleneksel tarihini bilerek, uzun zaman tecrübe kazarak ve en güzel tarifleri uygulayarak % 100 organik salça üretimimize devam etmekteyiz. Günlük hayatınızda yiyeceklerinizde kullanabileceğiniz doğal ev yapımı salçalarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Salçanın doğal yapısını bozmadan, kokusu ve lezzetinden ödün vermeden organik bir şekilde hazırlar Türk mutfağına taktim ederiz. Organik ve hijyenik salça üreticisi olan firmamızdan istediğiniz zaman alış verişi yapabileceğiniz internet platformumuz sizlere istediğiniz kilogramda ürünler sunmaktadır. 


Toplu Salça Alımı

 
Otel, yemekhane ve dükkanlarınıza toplu alım yapabileceğiniz organik doğal salça ürünlerimizi istediğiniz kilogram seçenekleriyle alabilir, lezzetli ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Hijyen ve temizlik kurallarına uygunluğu kanıtlanmış olan ürünlerim için toplu alım platformumuz bulunmaktadır. 


Kaliteli ve lezzetli salça satın al ve sen de mutfağında kullanabileceğin domates ya da biber salçalarımızı denemeye başla. Kullanımı kolay, lezzeti ve kıvamı yerinde barak gıda organik salçalarıyla yemeklerini lezzetlendirebileceğin ideal markamızla hemen tanış. 


Barak Gıda Ev Salçası 


Ev salçası standartlarında üretilmekte olan ürünlerimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz Ev salçası satın al işlemi yapabileceğiniz web sitemiz geleneksel Türk mutfağına uygun, damak lezzeti testlerinden geçmiş organik ürünlerimizi satışa sunmuştur.


Barak Gıda güvencesiyle alabileceğiniz ürünlerimiz, lezzet garantilidir. Lezzetten ve malzemeden ödün vermeden özenle ürettiğimiz salçalarımızı almak için sitemizden alış veriş yapabilir ya da bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.


Anında adresine göndereceğimiz salçalarımız, paketlerinde orijinal ve kapalı bir şekilde teslim edilecektir. Hafta içi dağıtıma çıkacak olan siparişleriniz için ekstra özenli olan personelimiz lezzet açısından sizi hayal kırıklığına uğratmayacak kaliteli üretim yapmaya devam etmektedir.