HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

BARAK GIDA ÜRÜNLERİ KİMDİR ?

Barak Gıda Hakkımızda 


Barak Gıda , uzun zamandır salça üretimi alanında hizmet vermektedir. Barak gıda olarak, müşterilerimizin doğal malzemelerden yapılmış salça ürünlerimize internet üzerinden ulaşım imkanı tanınmış toplu alım ve satımlarda kargo kolaylığı tanınmıştır. El Yapımı ve lezzetli salça alışverişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


%100 El Yapımı Ürünlerimiz


El yapımı salça üretim şirketi olarak ürünlerimizin el yapımı ve doğal olmasına özen gösterir, malzeme seçimlerimizi incelikle yaparız. Çürük, kimyasal ve hijyen kurallarına uygun olmayan ürünler kullanmaz, müşterilerimizin damak lezzetine uygun %100 müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve satış işlemleri yapmaktayız.
Profesyonel üretici ekip arkadaşlarımız geleneksel Türk mutfağına uygun domates ve biber salçalarını hazırlarken, sağlık ve hijyen kurllarına uygun üretim gerçekleştirmekte bu konuda ekstra özenli üretim yapmaktadır. Mutfağınızda ve raflarında yer alacak olan Barak salça için gönül rahatlığıyla alışveriş Yapabilirsiniz. 


Türk Geleneksel Mutfağına Uygunluk Testlerinden Geçmiştir 


Geleneksel lezzetlerimizden biri olan salça, damak tadına uygun ve katkı maddesi kullanmadan üretilmeye özen gösterilmiş ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Asidik değeri, tuz oranı ve kıvamı profesyonel salça üreticilerimiz tarafından test edilerek paketlenir, tüketiciye bu şekilde sunulur. Katkı maddesiz salça üretiminde bir numaralı marka olarak, tüketicinin sağlığını riske atmayacak şekilde, üretim ve paketleme işlemlerinde organik aynı zamanda hijyen kurallarına uygun malzemeler seçer, gıda üretiminde kurallara uygun hareket ederiz. 
Test edilerek tüketiciyle buluşan salçalarımız, lezzet bakımında olumlu geri dönüşler almış, müşterilerimizin bu alanda referansımız olmasından gurur duymaya devam eden üretici firmalardan biri olarak %100 doğal lezzetlere önem vermekteyiz. 


Barak Gıda Ürünlerimiz 


El yapımı doğal salça ürünlerimiz tatlı ve acı salçalar olarak satışa sunulmuş ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Uzun zamandır bu alanda çalışmalar yürüten firmamız, salçanın raf ömrüne ve kullanım alanlarına dikkat ederek üretim yapmaya özen göstermiştir. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla kullanabileceği domates ve biber salçaları üretir, tüketicinin arz ve taleplerini dikkate alarak üretimimize devam ederiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize teslim yapan firmamız kaliteli salça seçenekleri arasında % 100 güvenebileceğiniz markalardan biridir.


1 Numaralı Salça Üreticiniz 


Ailenizin ve firmanızın doğru seçimi olacak 1 numaralı salça üreticiniz olarak, katkı maddesiz salça üretimimizle siz de doğru lezzeti bulduğunuza emin olabilirsiniz. Uzun zamandır sektörün içinde yer alan firmamız, üretim ve paketleme alanında doğru seçimler yaparak tüketiciyi hayal kırıklığına uğratmayacak raf ömrü uzun organik salça üretimi yapmaktadır. Toplu alım ve satımlarınız için her zaman yanınızda olacak firmamız, geleneksel lezzetlerinize eşlik edecek 1 numaralı salçalar için profesyonel ekip, hijyenik üretim alanı ve steril paketleme işlemleri uygulamaktadır.  Ailenizle, firmanızla ve müşterilerinize gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz salçalarımız anında adresinize teslim edilmektedir. 


Üretimde Kalite Barak Gıda 


Barak Gıda, üretimde kaliteli ürün kullanmakta özen göstermektedir. Tarladan taze bir şekilde mevsiminde toplanmış olan domates ve biberler ayıklanarak temizleme işleminden geçirilerek, salça işlemi yapılması için steril ortama taşınmaktadır. Üretimde son derece özen gösterdiğimiz temizlik ve kaliteli malzeme, müşterilerimizin damak tadı ve sağlığı içindir. 
Günlük kullanımlar için ideal bir şekilde hazırlanmış olan salçalarımız, taze ve kaliteli malzemelerden üretilerek içine hiçbir şekilde kimyasal katılmadan hazırlanmıştır. %100 hijyenik ve kaliteli ürünlerimiz için firmamız sebze alış verişini güvenilir çiftçilerden alarak, salça üretimini şansa bırakmamaktadır. Acılı ve acısız salça çeşitleri için her bir sebze incelikle seçilmekte ve işleme alınmaktadır. 


Sevgiyle Üretir, Sevgiyle Satarız 


Severek yaptığımız salça üretimi işimizde, biliyoruz ki lezzetin içine sevgi girince daha da lezzetli ürünler ortaya çıkacaktır. Bunun için personelimiz ve ürünlerimizi sevgi bağı olarak alır ve üretim işlemlerinde bulundururuz. Ailenizin salçası olan ürünlerimizin ev salçası niteliğinde olması için sadece kaliteli ürünler kullanmaz, geleneksel Osmanlı salça tariflerine de uyarak, üretim yaparız. 
Ev salçasının içinde bulunan malzemeler dışında başka bir malzeme kullanmaz, tıpkı atalarımızın yaptığı tariflere uyarak üretimimizi bir üst noktaya taşırız. Bizi biz yapan sadece ürünlerimiz değil, personelimiz ve yaptığımız işe olan saygımızdır. Müşteri memnuniyetine öncelik verir, ürünlerimizden kaliteyi esirgemeyiz. 


Ev Yapımı Salça Kargo Hizmetimiz 


Ev yapımı ve el yapımı salçalarımızı evinize ve adresinize teslim ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken istediğiniz kilogramda olan acısız ya da acılı salça seçimini yaparak sipariş adresimizden siparişlerinizi vermek olacaktır. Güvenilir ve kaliteli salça alışverişi için firmamız müşterilerine hızlı ve organik salça hizmeti vererek lezzette ve üretimde birinci sırada olmayı hedeflemiştir. Mutfağınızın katkı maddesiz salçası için barak gıda adresimizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, mutfağınızın lezzetli salçasını adresinizden teslim alabilirsiniz. 


%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Doğal, katkısız ve hijyenik salçalarımızın müşterilerimizi memnun etmesi için onlarla sevgiyle anlaşmaya özen gösterir ve seçerken dikkat ederiz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı salça üreticisi olarak mutfağınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz salçalarımızın yapım aşamalarında ekstra özen gösterir, bu alanda ne kadar hassas olduğumuz hakkında bilgi edinmenizi isteriz. Çocuklarınızla ve ailenizle kullanabileceğiniz organik salçalarımızla tanışmak için firmamızın web sitesinden alışveriş yapabilir, damak lezzetinize uygun salça çeşitlerimizden istediğinizi deneyebilirsiniz. 
Organik ve katkı maddesiz salça hizmetimiz için her zaman yanınızda olamaya devam eder, ev yapımı ürünlerimizi sizinle paylaşarak Türk geleneksel lezzetlerini bir adım ileri taşırız.