Salça Fiyatı

Anasayfa / Salça Fiyatı

Salça Fiyatı

Salça Fiyatı


Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan salça, taze ve olgun domateslerden elde edilerek sofralarda yerini almaktadır. Üretim kısmında yer alan özel hijyenik makinelerimiz sayesinde, ev yapımı doğal salçalar, sofranızda sağlıklı bir şekilde yerini almaktadır. Uygun salça fiyatı için barak gıdanın hijyenik üretimine güvenebilir, ailenizle ve çocuklarınızla lezzetli domates ve biber salçalarını keşfedebilirsiniz. 


Ev Yapımı Salça Fiyatı 


Lezzetli ev yapımı salçalarımız, doğanın en lezzetli domates tarlalarından kopartılarak sofranızla buluşuyor. Ev yapımı salçalarımızın kimyasal ve koruyucu madde kullanmadan, tamamen sağlıklı bir saçla seçimi olacağına emin olabilirsiniz. Ailenizi ve yemeklerinizi renklendirecek olan ev yapımı salça fiyatı, kilogram ihtiyacınıza göre değişebilmektedir. 
Toptan alımlara ve birim fiyatına göre değişiklik gösteren ev yapımı salçalarımız, uzun süre muhafaza edebileceğiniz kendi doğasında olan koruma yöntemlerine sahiptir. Sağlıksal açıdan zararlı olmayan kavanoz ve kaplarla alabileceğiniz ev yapımı salçalarımız, tüketicinin isteğine göre kilogramlık ambalajlama ile hijyenik bir şekilde teslim edilecektir. 


Tatlı Ev Salçası Fiyatları 


Tatlı salça ürünlerimiz, domates ve tatlı biber ile üretilerek damak tadınıza göre test edilmiş hijyenik ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Doğal yapım yöntemleri kullanılarak, biber ve domates salçasında kurutma işlemi kullanılarak, salça yapım işlemine başlanır. 
Tatlı biber salçası seçeneklerimizden taze kırmızı biberin, acısız ve muazzam tadına eşlik edebilir, sofranızda ve yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Yemeklik domates salçası ürünlerimiz, uzun süreli kullanımla için ideal ve tuz oranı yerinde salçalarımızdandır. Yaşlılardan, gençlere kadar herkesin beğeneceği Tatlı ev yapımı salça fiyatı, birim fiyatı ve toplu alım fiyatı olarak değişmektedir. 


Acı Ev Yapımı Salça Fiyatı 


Acı biberin faydalarını salçalarımızın lezzetinde kullanarak, muazzam bir sofra ve yemek salçası tarifi oluşturduk. Yüz yıllardır Türk ve Osmanlı kültüründe yer alan organik acı ev yapımı salça, yemeklerinize güzel bir sıcaklık ekleyecektir. Taze hasat edilmiş acı biberlerden elde edilen salçalar, endüstriyel makinelerimizle % 100 doğal üretimdir. Hijyen ve üretim koşullarına uygun, sağlık açısından kimyasal ve koruyucu maddeler kullanılmadan elde edilen acı salça, sofralarınıza sıcaklık katacaktır. 
Acı ev yapımı salça fiyatı, tüketicinin kullanabileceği kilogramlık ambalajlarda muhafaza edilerek satışa sunulmuştur. Birim ve toplu alım fiyatları için Barak gıda sitemizden seçeneklere bakabilir, lezzetli ev yapımı acı tatlı salçalarımızı sofralarınıza davet edebilirsiniz. 


% 100 Organik Ev Yapımı Salça Fiyatlarımız


Almak istediğiniz kilogramlara göre salça fiyatlarımız değişkenlik gösterebilmektedir. % 100 organik salça fiyatı, alıcının isteğine göre uygun fiyatlara sahiptir. Profesyonel salça ustalarımız tarafından elde edilen ev yapımı salçalar, yeni hasat edilmiş domates ve biberlerden üretilerek, Türk mutfağının geleneksel yapısına göre kıvamlandırılmış, kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Sitemizden kargo aracılığıyla alabileceğiniz % 100 organik ev yapımı salçalarımız, hafta içi dağıtıma çıkarak, sofralarınızda yerini bulacaktır. 


Ev Yapımı Organik Salça Birim Fiyatı 


Ev yapımı salça birim fiyatları, salça lezzetimizle tanışmak isteyenlerin alacağı kilogram değerine göre değişim göstermektedir. Barak gıdanın kaliteli ve güvenilir salça üretimiyle buluşacağınız, organik salçalarımız, içerisinde kimyasal bulunmayan yemeklerinize eşlik edecek muazzam bir kıvama sahiptir. Steril paketleme ve organik yapım nedeniyle uzun süre mutfak raflarınızda kullanabileceğin ürünlerimiz arasında yer alır. 


Ev Yapımı Organik Salça Toplu Alım Fiyatı 


Yemekhane, otel ve diğer toplu alanlarda kullanabileceğiniz ev yapımı salçalarımız, 10 kilodan 50 kiloya kadar alabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Adresinize teslim edilecek olan toplu alımlarda, indirimli salça fiyatlarımızdan yararlanabilir, istediğiniz kilogram salçalarımızdan sipariş edebilirsiniz.