SALÇA

Anasayfa / SALÇA

SALÇA

Salça 


Yemeklerin aromasını veren, kahvaltılarda vazgeçilmez hala gelen salça, Türk mutfağının önemli parçalarından biridir. Herkesin damak zevkine hitap edebilecek özel bir aromaya sahip olmasının yanı sıra uzun ömürlüdür. Firmamızda tamamen hijyen koşulları göz önünde bulundurularak, kaliteli, lezzetli ve aromatik tatların hazırlanmasına özen gösterilir. Bu aşamada her zaman müşterilerimizin memnuniyetine dikkat edilir. 


Salça Nasıl Hazırlanır?


Salça nasıl hazırlanır diye merak ediyorsanız eğer, ekibimiz bu aşamada son derece titiz bir şekilde çalışır. Ev yapımı geleneksel yöntemlere göre hazırlanan salçayı tüm yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Bu aşamada dalından tamamen doğal ve organik domateslerin toplanmasına özen gösterilir.

 • Büyük bir titizlikle seçilen domatesler daha sonrasında temizlenerek hijyen hale getirilir.
 • Kıyılan ya da rendelenen domatesler belirli bir süre kıvamını alması adına kaynatılır.
 • Son olarak ise süzülerek çekirdeklerinden ayrılır ve kullanıma hazır hale gelir. 
 • Tüm bu aşamalarda doğal malzemelerin kullanılmasına ve profesyonel hizmet verilmesine özen gösterilir.


Tamamen Doğal Ve Organik İçerikler!


Hazırlanan domates salçalarımızın tamamı doğal ve organiktir. Sağlık açısından bir sorun yaşanmaması adına kaliteli, katkı maddesi içermeyen malzemeler tercih edilir. Domatesler çürüklerinden ayrıştırılır ve en değerli parçalar üzerinden salça üretilmesine dikkat edilir. Zararlı ürünlerin artmaya başladığı günümüzde bu tür organik gıdalara ilgi duyuyorsanız eğer hemen sipariş verebilirsiniz. 

 • Talebiniz en kısa sürede alınır ve siparişleriniz belirlediğiniz adresinize kadar gönderilir. 
 • İletişim servislerimiz sayesinde merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt bulma şansınız vardır. 
 • Hazırlanan domates salçaları paketlenir ve kullanıma hazır hale geldikten sonra satışa sunulur. 
 • Fiyatlarımız ise son derece uygun ve ekonomik olduğundan dolayı bütçelere hitap eder. 


El Yapımı Olarak Hazırlanır!

 

 • Acı ya da tatlı salçaların hazırlanması sürecinde, asla makinelerden yardım alınmaz. Tamamen el yapımı olarak üretildiklerinden dolayı aromaları daha da lezzetlidir. Bu nedenle müşteri kitlemiz her geçen gün biraz daha artış gösterir. Özenle paketlenen, cam şişelere doldurulan salçalarımızı yemeklerinize tat vermek için tercih edebilirsiniz.
 • İyi bir salça nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız eğer öncelikle içeriğine dikkat etmeniz faydalıdır.
 • Herhangi bir katkı maddesi içermeyen, domates ve biber dışında ürün kullanılmayan alternatifler her zaman daha yararlıdır.
 • Belirtilen salçalarımızın içerisine ek olarak yalnızca tat vermesi adına organik tuz eklenir.
 • Himalaya ya da deniz tuzu sayesinde lezzeti daha da iyi hale gelir. 


Tüm Yemeklerde Kullanıma Uygun!


Tüm yemeklerde kullanıma uygun olarak hazırlanan ürünlerimiz, salça ihtiyacı olan herkese hitap eder. Sıcak ya da soğuk yiyeceklerin tadını değiştirmediği gibi lezzetinin artmasına da katkı sağlar. Organik, katkısız ve güvenilir salça araştırmasında olanların hemen müşteri hizmetlerimizden yardım almaları yeterlidir. 
İçerik ve daha fazlası konusunda merak ettikleriniz varsa sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Çalışanlarımız hijyenik şartlara uygun, sağlık açısından problem oluşturmayacak ürünlerin hazırlanmasına özen gösterirler.
Tatlı dışında acı biber salçaları da son dönemde müşterilerimiz tarafından çok fazla talep görmeye başlamış durumdadır. 
Fiyatlarımız son derece uygun olduğu gibi toplu alımlarda ise daha fazla indirim uygulanır.
Yaz ya da kış fark etmeksizin kullanılan bu tür ürünler, mutfakların olmazsa olmazlarından biridir. 


Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Ve Uygun Fiyat Garantisi!


Kuruluşumuz faaliyetlerini sürdürmeye başladığı günden bu yana, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. En uygun fiyatlar sunularak tüketicilerimizin ekonomileri de düşünülür. Böylelikle hizmet verdiğimiz kitle her geçen gün biraz daha artış gösterir.
Farklı boyutlarda ya da ölçülerde hazırlanan salçalarımızdan sipariş vermek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. 
Salça söz konusu olduğunda her zaman kaliteye önem veren ekibimizde, mevsiminde toplanan sebzelerde lezzetli ürünler hazırlar.
Yalnızca yemeklerde değil aynı zamanda kahvaltılarda da sos olarak kullanıma uygundur. 
Aroması son derece hafif olduğu gibi doğal domates ya da biber içeriği sayesinde ise çocuklar için de tercih edilebilir. 


Sabah Kahvaltılarında Aranan Lezzet!


Sabah kahvaltılarının aranan lezzetlerinden biri haline gelen salça ile ilgili hizmet veren markaların sayısı artmıştır. Ancak bu aşamada firmamız tamamen doğal içeriklerden, birinci sınıf kalitede ürünler hazırlamaya özen gösterir. Böylelikle sabah kahvaltılarında misafirlerinize ikram edebileceğiniz soslar ortaya çıkar. Herkes tarafından beğenilen bir aromaya sahil olması nedeniyle popülerliğini her zaman korur. 
Salça siparişi vermeden önce içerikleri hakkında sitemiz üzerinden fikir edinebilirsiniz. 
Sayfamızda yer alan sipariş formunu doldurmanız halinde ise talebiniz en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. 
Blog sekmemizde yer alan müşteri görüşleri sayesinde ise ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinme şansınız ortaya çıkar.
İçeriğinde kimyasal maddeler olmayan salçalar, tamamen kaynar sularda uzun süre kaynatılır ve aroması koyulaştırılır. 


Hijyen Koşullar Altında Üretim!


Domates ve biberlerden hazırlanan salçalarımızın tamamı, hijyen koşullar altında üretilir. Çalışanlarımız titizliğe önem verdikleri gibi salça yapımı aşamalarında da son derece dikkatli hareket ederler. Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel gıda mühendisleri ile çalışıldığından dolayı ürünlerin kalitesi fazladır.
Kısa zaman içerisinde hazır hale gelen salçalar ile paketlenerek müşterilerin memnuniyetine sunulur. 
Satın aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun çıkması durumunda ise iletişim kanallarımız ya da donanımlı personellerimiz ile görüşebilirsiniz. 
Tüm hazırlanan ürünlerin lezzet testi yapılır ve bu aşamadan sonra paketlenmesine dikkat edilir. 


Steril Ve Özenli Paketleme!


Salça söz konusu olduğunda, paketleme de son derece önemlidir. Tamamen el değmeden hazırlanan özel ambalajları içerisinde uzun süre korunur. Kapağı açılmadığında ve hava ile temas etmediğinde kullanım ömrü daha da fazladır. Sıcaktan ya da doğrudan güneş ışığının olduğu yerlerden uzak tutmak faydalıdır. Tamamen oda sıcaklığında muhafaza edilmesi salçanın lezzetini koruma açısından yararlı olacaktır.
Yukarıda belirtilen tüm unsurlara özen gösterilmesi halinde kullanım aşamalarında sorun yaşanmaz. 
Salçalardan az bir miktar kullanılsa bile yemeklerde çok fazla tat verir.
Yoğun kıvamı sayesinde yemeğin renginin de değişmesine yardımcı olur.
Türk mutfağında tercih edilen yemeklerin büyük bir kısmında salça ana malzemelerden biri olduğu için son derece önemlidir. 


Tatlı Ve Acı Ev Salçası Seçenekleri!


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına tatlı ya da acı salça seçeneklerimizde vardır. Daha etkileyici ve sert tatları seviyorsanız eğer acı biber ve domates kullanılarak hazırlanan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Fiyatları da farklılık gösterir. 
İstediğiniz doğrultusunda farklı kilolarda sipariş verebilme şansınız oluşur. 
Tüm değerleri ve aynı zamanda tuz oranı en iyi şekilde ayarlandığından dolayı kullanımı sırasında rahatsız etmez.
Müşterilerin damak zevklerine uygun çeşitli testler yapıldıktan sonra hem acı hem de tatlı salça alternatiflerimiz raflardaki yerini alır. 
Sipariş etmeniz halinde ise herhangi bir mağduriyet yaşanmadan teslimatı sağlanır. 
Doğal içeriklere sahip organik salçalarımız hakkında fikir edinmek istiyorsanız eğer hemen satın alabilirsiniz. Fiyatları uygun olduğu gibi sayfamızdan alışveriş yapmakta pratiktir.