Perakende Salça

Anasayfa / Perakende Salça

Perakende Salça

Perakende Salça


Gaziantep’te başlayan salça üretimi yolculuğumuz, % 100 organik ve ev yapımı salça üretimi yaparak Türkiye’nin birçok yerine kargo imkanı sağlamamıza yardımcı olmuştur. Uzun yıllardır salçanın doğasını, lezzetini ve sağlıklı üretimini bozmadan çıktığımız bu yolculukta Perakende salça üretimi de yaparak toplu alım satımlarda uygun fiyata ev yapımı salçayı herkesle buluşturmayı hedefledik. 


Salça Birim Fiyatımız


Salça birim fiyatımız perakende bir satış stratejisi uyguladığımız için diğer salça üreticilerinden çok daha uyguna gelmektedir. Türkiye’nin her yerinden salçalarımıza olan talep artıkça, ürünlerimizi herkesin tatması için kilogram birim fiyatını en uygun şekilde listeledik. Evlerin, otellerin ve yemekhanelerin mutfaklarında yer alan Barak gıda salçaları, Gaziantep’ten Türkiye’nin en büyük şehirlerine yolculuk edebilmek için steril ambalajlarda, tüketiciye sunulmaktadır. 
İyi ve kaliteli bir üretim için profesyonel bir şekilde çalışan tesisimiz, sizlere tarlanın en iyi mahsullerini, en sağlıklı şekilde sunmayı hedeflemiş, bu yolculuğunda salça lezzetiyle buluşmak isteyenlere uygun fiyatlı perakende salça seçeneklerini sunmaya özen göstermiştir. 


Salça Toplu Alım Fiyatlarımız


Otel, yemekhane ve yemek şirketlerinin kullanabileceği kilogram değerinde ürettiğimiz perakende salça, toplu alım ve satımlar için ideal fiyatlara sahiptir. Sizlere daha kolay ulaşabilmek ve lezzetimizle tanışmanızı sağlamak için toplu alımlarda indirimler yaparak, satış fiyatımızı piyasanın en uygun fiyatlarına listeledik. 
Organik ve ev yapımı uygun fiyatlı toplu salça alımlarında, firmanızın lezzetli ve sağlıklı salçalarla tanışabilmesi için ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine satışa sunarak, Barak gıdanın ayrıcalıklarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Toplu salça alımlarında birim fiyatından daha uygun salça seçeneklerimizden yararlanabilir, kilogramlık salçalarımızı yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 


% 100 Doğal Üretim 


Hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilen salçalarımız, perakende satışlarda da % 100 doğal yöntemler kullanarak hazırladığımız ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Doğal üretim için kullandığımız ürünler, sizlere yaptığınız yemeklerde ve satışlarda lezzet katacak, ürünlerinizin daha da lezzetli olmasına yardımcı olacaktır. Perakende salça ihtiyaçlarınız için barak gıdanın satış ve dağıtım uygulamalarına güvenebilir, ürünlerinizin istediğiniz tarihlerde adresinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. 


Hijyenik Paketleme Ve Ambalajlama 


Bozulmadan ve küflenmeden uzun süre muhafaza edilebilmesi için kullandığımız havasız paketleme işlemlerimiz salçaların, toplu alımlarda uzun süre rafta kalabilmesine olanak tanımaktadır. Ürünlerimiz hijyenik bir şekilde sağlık koşullarına uygun, havasız kavanozlama işlemi yapılarak ya da konserve yöntemi kullanılarak, mutfağınızda kullanmadığınız zamanlarda da kullanım için sizi bekliyor olacaktır. Perakende salça ürünlerimizde uzun süre muhafaza edebilmenizi sağlayacak olan kavanoz ve konserve paketleme işlemlerimiz, ürünlerimizin ömrünü uzatır, her kullanımdan sonra tazeliklerine devam etmelerini sağlar. Uzun süreli kullanımlar için ideal olan %100 organik salçalarımız, yemekhanelerde, otellerde ve toplu yemek yapımlarında kullanabileceğiniz, lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 


Perakende Salça Siparişi 


Toplu alımlarda firmamız indirim uygulayacağı gibi alım konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine istediğiniz tarihler arasında dağıtım yapan firmamız, perakende salça satışları için sitemizden sipariş verme imkanı sunar. Aynı zamanda Barak gıda irtibat numaramızdan da iletişim kurarak, istediğiniz kilogramda organik ve lezzetli salçalarımızdan alabilir, nitelikli hizmetimizden anında yararlanarak, ev yapımı salçalarımızla tanışabilirsiniz. 


Toplu Alımlarda Adrese Teslim 


Toplu salça alımlarında adresinize hafta içi teslim edilecek olan siparişleriniz, sizlere yük olmadan, işlerinizden ödün vermeden salça ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olacaktır. Kargo seçeneklerimizden adres ayarlarını yaparak, salça siparişlerinizin ev ya da iş yeri adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine organik ve ev yapımı salça üretimi yapan Barak gıda ayrıcalıklarından siz de faydalanın.