Organik Salça

Anasayfa / Organik Salça

Organik Salça

Organik Salça 


Barak gıda firması olarak, salçaların organik bir şekilde üretilmesi için öncelikle domates ve biberlerin hasat edilme döneminde toplanmaya başlayan sebzeleri seçeriz. Daha sonra sebzelerin hijyenik bir şekilde temizlenmesi, çürük ve ezik ürünlerin ayıklanmasını sağlayarak, salçanın en lezzetli halini alması için üretim aşamasına geçeriz. Organik salça üretimi yapan firmamız, sofralarınızda lezzetli ve sağlıklı salçalar tüketebilmeniz için hiçbir kimyasal ve koruyucu madde kullanmamaktadır. 


Organik Salça Yapımı 


Kış aylarına hazırlık olarak yapılmakta olan salça, zamanla geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez ürünlerinden biri olmuştur. Özellikle domates salçası, yemeklerde ve mezelerde kullanılarak, mutfakların renklenmesini ve yemeklerin lezzetlenmesini sağlamıştır. Organik salça yapımı için doğanın en güzel hazinelerini tesisimize getirerek, doğal bir şekilde işleme başlarız. 
Organik Salça yapımının pis noktalarından biri olan, güneşte kurumasını sağlamak, salçanın doğal ve lezzetli bir kıvam almasına yardımcı olmaktadır. Steril tepsilerde, güneşin en etkili olan zamanlarında toza maruz kalmaması için özel ambalajlarla kapatır, salçanın güneş eşliğinde pişmesini bekleriz. Lezzetini doğallığından alan biber ve domates salçalarımız, mutfağınızda kullanabileceğiniz sağlıklı ürünlerimiz arasında yer alır. 

Organik Salça Nasıl Saklanmalıdır?

Organik salça yapımında herhangi bir kimyasal ve koruyucu madde kullanmadığımız için salçanın uzun süre bekletilmesinde, küflenme ya da bozulma sorunları yaşama olasılığı düşünülmektedir. Ancak salça kaya tuzuyla marine edildiği için kolay bir şekilde bozulamaz. Koyduğumuz sağlıklı ambalajlar hava almadığı için sizin de ambalajın kapağını kapatmayı unutmamanız bu noktada önemlidir.  Doğal salçanın muhafaza edilmesi için kullandıktan sonra salçanın içine biraz zeytin yağı dökerek, raf ömrünü uzatabilir, üzerinde küf oluşmamasını sağlayabilirsiniz. 

Ürünlerimiz steril ortamlarda hijyenik bir şekilde üretildiği için gönül rahatlığıyla yemeklerinizde ve mezelerinizde kullanabilir, aileniz ve çocuklarınızla bu lezzeti birlikte keşfedebilirsiniz. 

% 100 Organik Salça Barak Gıda 

Barak gıdanın % 100 organik salçalarıyla tanışmadıysanız, kısa zamanda sitemizden sipariş ederek, organik ürünlerimizin lezzetini test edebilirsiniz. Kilogramlık salçalarımız, doğanın güzelliklerinden ilham alınarak, her mevsim kullanılabilecek şekilde üretilmiş, doğallığından hiçbir şey kaybetmeden sofralarınıza sunulmuştur. 

Lezzetli domates ve biberlerin salça kıvamına getirilerek, ambalajlanması yemekleriniz içi uygun miktarlarda kilogram ölçülerinde ayrılmıştır. Toplu alımlar ve bireysel alımlar için Barak gıdanın alış veriş kolaylığından yararlanabilirsiniz. 

Türkiye’nin En Lezzetli Organik Salçası 

Domates ve biber üretimi açısından zengin olan Türkiye’nin en iyi domates tarlalarından ve biber tarlalarından toplanan sebzelerini üretim tesisimizle buluşturarak, sizlere en güzel organik salça ürünlerimizi sunuyoruz. 

1 kilogramdan, 50 kilograma kadar evde, yemekhanede ve otelde kullanabileceğiniz salça çeşitlerimiz acı sevenler için acı salça seçeneklerimizde, tatlı salça severler için tatlı salça seçeneklerimizde bulabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kalitenin ve hijyenin Türkiye markası olan Barak gıda salçalarıyla siz de hemen tanışabilirsiniz. 

Organik Salça Fiyatları 

Salça üretiminde % 100 organik ürünler kullanarak, salça severlerin lezzetine doyamayacağı geleneksel salçalarımızla tanışmanız için uygun fiyatlı organik salça satışı yapmaktayız. Ürünlerimizin kalitesini ve lezzetini test ederek, salçanın doğal lezzetinin nasıl olması gerektiğine siz karar verebilirsiniz. Organik salça fiyatları toptan alım ve birim fiyatlarına göre listelenerek, tüketiciye sunulmuş seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 

Adrese Teslim Organik Salça 

Almak istediğiniz ürünlerimiz hafta içi sitemizden sipariş ettiğiniz adresinize yolculuk etmek için hazırlanacaktır. Kısa zamanda adresinizde olacak salçalarımız, orijinal Barak gıda ambalajlarında, sağlıklı ve steril bir şekilde kullanmanız için uygunluk testlerinden geçmiş olarak sofranızda yer bulacaktır. Sağlıklı ve doğal ev yapımı salçalarımızı istediğiniz kilogramda alabilirsiniz.