Dolmalık Kabak

Anasayfa / Dolmalık Kabak

Dolmalık Kabak

Dolmalık Kabak


Patlıcan, biber, kabak. Hepsinden eşsiz yöresel yemeklerimizden olan dolma yapabilirsiniz. Sizlere dolmalık kabaktan bahsedelim.

 

  • Dolmalık kabak nasıl olur?
  • Dolmalık kabağın hazırlanma aşamaları nasıldır?
  • Nasıl yemek yapılır? 


Öncelikle dolmalar içersinde hepsinin eşsiz bir lezzeti vardır ancak kabak bir başkadır. Oyulma aşaması diğerlerine göre daha kolay olan dolmalık kabaklar dolmalar içerisinde akıllı uslu bir şekilde yerini alıyor. 


Dolmalık Kabak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli


Kabak yemeklerinin birçok çeşidi var. Mücverden dolmaya kadar Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini sıralayabiliriz. Burada dolma yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar var elbette. Öncelikle dolmalık kabak taze yapılan dolma için ayrı kurutulmak için ayrıdır. Eğer taze bir kabak dolması yapmak istiyorsanız pazarda gördüğünüz minik şişman kabaklar tam sizin için. Kurutmak ve kuru dolma yapmak için istiyorsanız ise seçtiğiniz kabaklar biraz daha ince ve uzun olmalı. 


Kabakları Nasıl Kurutup Dolma Yapıyoruz?


Öncelikle ince uzun dolmalık kabaklarımızı alıyoruz. Dolmalık kabak seçtikten sonra oyma ve kurutulma işlemi başlıyor. Ancak hepsinden önce diğer dolmalıklardan farklı olarak kabakların kabuğu hafif bir şekilde kazınıyor. Daha sonra hijyenik ürünler ile içi oyuluyor ve kurumaya bırakılıyor. Bir iki hafta kadar bekleme süresinin ardından kuruyan kabaklarınızı afiyetle dolma yapabilirsiniz.


Ev Yapımı Dolmalık Kabak


Barak gıda olarak sizlerin memnuniyeti ve damak tadını son derece önemsiyoruz. Sizleri yöresel lezzetlerimizle buluştururken son derece hijyenik ortamlarda çalışıyor ve sizlere ev yapımı dolmalık kabak satıyoruz. 
Ev yapımı yöresel lezzetleri sizlerle buluşturmaktan keyif alıyoruz. Özlediğiniz kuru dolmayı yapmanız için sizlere özenle seçilmiş ve hazırlanmış, bu aşamaları geçerken de yalnızca müşterilerimizin sağlığı ve damak tadı düşünülmüş şekilde sunuyoruz. 


Güvenli Alışveriş 


Barak gıda olarak sizlerin bize olan güvenini oldukça önemsiyoruz. Dolmalık kabaklarımızı sizlerle buluşturana sizin sağlığınızı her şeyden daha çok önemsiyoruz.  Ayrıca yemek istemeyeceğinizi düşündüğümüz her türlü kötü üründen uzak duruyoruz. 
Sizlere sunduğumuz yöresel lezzetlerin damak tadınıza uygun olması bizim için oldukça önemli. Bu nedenle daha hiçbir işleme dahi başlamadan dolmalık kabak alırken özenle seçiyor, çürük, ezik, oyulmayacak şekilde olanları almıyoruz. En kaliteli ve hijyenik ürünü satın almaya özen gösteriyoruz.
Sizlerin güvenini kazanmak bizim için oldukça önemli. Memnun kaldığınız ya da kalmadığınız her ürün için bizimle iletişime geçebilir ve bize güvenebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz her konuda fikirlerinizi ciddiye alıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


Ürünlerimizden Memnun Kalırsınız


Yöresel lezzetleri hizmetinize sunarken en az sizin kadar sağlığınızı önemsiyoruz. Gıda alışverişi yapmak hiçbirimiz için kolay olmuyor. Aldığımız gıdaların ne şartlarda ve koşullarda hazırlandığı mutlaka soru işareti oluşturuyor. Dolmalık kabak satın almak istediğinizde elbette hazırlanma aşamalarını ve seçilen ürünlerin kalitesini merak ettiğinizi biliyoruz. Bu sebeple sizlere seçtiğimiz ürünlerden ve yapılış aşamalarından detaylıca bahsediyoruz.


Dolmalık kabak alırken içiniz rahat olabilir. İlk aşamasından sonuna kadar hijyene dikkat ediyoruz. Sizin damak tadınıza en uygun olacak şekilde hazırlıyor ve memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Alışverişinizi yaparken sizinle paylaştığımız aşamaları okuyarak fikir edinebilir ve indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda memnun kalıp kalmadığınızı bizimle paylaşabilirsiniz.


Alışverişinizi yaparken diğer yöresel lezzetlerimize de göz atmayı unutmayın. Unutmayın ki gıda ürünlerini alırken hazırlanma koşulları oldukça önemli. Yöresel lezzetleri alırken de damak tadınıza uygun olup olmayacağı da çok önemli. Sizlere sunduğumuz birçok yöresel lezzet hizmetiyle memnuniyetinizi duymak için gereken bütün koşulları sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.