Favorilerim 0

Hakkımızda


 

Barak Gıda, uzun zamandır tarımsal gıda alanında hizmet vermektedir. Barak gıda olarak, müşterilerimizin doğal malzemelerden yapılmış tarım ürünlerimize internet üzerinden ulaşım imkânı tanınmış toplu alım ve satımlarda kargo kolaylığı tanınmıştır. 

 

%100 Geleneksel Ürünlerimiz

 

Barak gıda ailesi olarak ürünlerimizin direk çiftçiden, geleneksel olarak üretilmesine çok önem veriyoruz. Amacımız size direkt tarladan kaliteli tarım ürünleri ulaştırabilmektir.
Barak Gıda Ürünlerimiz 


Uzun zamandır bu alanda çalışmalar yürüten firmamız, ürünlerinin raf ömrüne ve kullanım alanlarına dikkat ederek üretim yapmaya özen göstermiştir. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla kullanabileceği tarım ürünlerini, tüketicinin arz ve taleplerini dikkate alarak üretimimize devam ederiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize teslim yapan firmamız kaliteli ürün seçenekleri arasında % 100 güvenebileceğiniz markalardan biridir.Üretimde Kalite Barak Gıda 


Barak Gıda, üretimde kaliteli ürün kullanmakta özen göstermektedir. Tarladan taze bir şekilde mevsiminde toplanmış tarım ürünlerimiz temizlik ve kaliteli malzeme ile müşterilerimizin damak tadı ve sağlığı içindir. Günlük kullanımlar için ideal bir şekilde hazırlanmış olan ürünlerimiz, taze ve kaliteli malzemelerden üretilerek içine hiçbir şekilde kimyasal katılmadan hazırlanmıştır. %100 hijyenik ve kaliteli ürünlerimiz için firmamız sebze alış-verişini güvenilir çiftçilerden alarak, tarım üretimini şansa bırakmamaktadır.


Sevgiyle Üretir, Sevgiyle Satarız 


Severek yaptığımız tarım işimizde, biliyoruz ki lezzetin içine sevgi girince daha da lezzetli ürünler ortaya çıkacaktır. Bunun için personelimiz ve ürünlerimizi sevgi bağı olarak alır ve üretim işlemlerinde bulundururuz.

 

Ev Yapımı Salça Kargo Hizmetimiz 

 

Tüm Tarım ürünlerimizi evinize ve adresinize teslim ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken istediğiniz kilogramda sipariş adresimizden siparişlerinizi vermek olacaktır. Güvenilir ve kaliteli salça alışverişi için firmamız müşterilerine hızlı ve geleneksel tarım ürünleri hizmeti vererek lezzette ve üretimde birinci sırada olmayı hedeflemiştir.


%100 Müşteri Memnuniyeti

 
Doğal, katkısız ve hijyenik ürünlerimizin müşterilerimizi memnun etmesi için onlarla sevgiyle anlaşmaya özen gösterir ve seçerken dikkat ederiz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı tarım ürünleri üreticisi olarak mutfağınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlerimizin yapım aşamalarında ekstra özen gösterir, bu alanda ne kadar hassas olduğumuz hakkında bilgi edinmenizi isteriz.